W środę 24 lutego, w Bytowie będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Czeka nas ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona 4 stopnie Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 10 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 6 stopni Celsjusza.
Rano i przed południem mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże, jednak wieczorem spadnie ono do małego.
Środa będzie kolejnym dniem bez opadów.
Południowo-zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość do 20 km/h, zwłaszcza między północą a godziną pierwszą.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:50, a zachód o 17:17. Dzień potrwa 10 godzin i 27 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 6 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 5:59, a ponownie wzejdzie on o 13:16. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 90 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.