Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Brańska na 5 marca 2023

W niedzielę 5 marca, w Brańsku wystąpi zachmurzenie umiarkowane z lekkimi opadami śniegu.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona -5 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 1 ºC termometry wskażą o godzinie dwunastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa nawet o 6 stopni. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą -2 stopnie Celsjusza. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Przed południem i po południu nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 20 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 6:07, a zachód o 17:14. Dzień potrwa 11 godzin i 6 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 30 minut.

Księżyc zajdzie o 6:02, a ponownie pojawi się na niebie o 14:41. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.