Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Brańska na 25 stycznia 2021

W poniedziałek 25 stycznia, w Brańsku będzie padał śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od -1 do 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do 0 stopni. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Reklama

Nie mamy szans na ujrzenie pogodnego nieba - spodziewane jest całkowite zachmurzenie.

W nocy i przez większość dnia wystąpią stałe umiarkowane opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem spodziewane są ciągłe słabe opady śniegu. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 15 mm.

W pierwszej części dnia prognozuje się łagodny wiatr zmienny o prędkości 11 km/h, w porywach osiągający nawet 20 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje umiarkowany wiatr z północy o sile około 22 km/h.

Promieniowanie UV w poniedziałek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:21, a zachód o 16:01. Dzień potrwa 8 godzin i 39 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 3 minuty.

Księżyc zajdzie o 4:54, a ponownie pojawi się na niebie o 12:29. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.