Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Brańska na 13 sierpnia 2019

We wtorek 13 sierpnia, w Brańsku będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Będzie zimniej. O siódmej termometry wskażą 18 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 23 stopnie przewidywana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 16 ºC.

Reklama

Prognozuje się wysoką wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 82%. Będzie parno, co może negatywnie wpływać na samopoczucie. Szczególnie mogą odczuwać to osoby cierpiące na dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie średnie, w nocy wystąpią ciągłe umiarkowane opady deszczu, które wyniosą 11 mm. W tym okresie mogą pojawiać się przejaśnienia.

Prognozowany jest słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 9 km/h.

Ciśnienie wzrośnie do 1014 hektopaskali i będzie tylko o 4 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie średni, na poziomie 5 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych może źle wpływać na zdrowie.

Wschód słońca będzie o 5:06, a zachód o 19:59. Dzień potrwa 14 godzin i 53 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 59 minut.

Księżyc zajdzie o 2:31, a ponownie pojawi się na niebie o 19:17. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.