Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Bobrownik na 21 czerwca 2021

W poniedziałek 21 czerwca, w Bobrownikach będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 16 stopni Celsjusza. Już o siódmej rano termometry wskażą 20 stopni. O godzinie piętnastej wynosić będzie ona aż 31 stopni. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dwudziestej pierwszej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 25 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Reklama

Prognozuje się wilgotność na poziomie 59%, będzie umiarkowanie sucho.

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Przed południem wzrośnie ono do dużego.

W Bobrownikach nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.

Prognozuje się łagodny wiatr wiejący z prędkością 11 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z południowego wschodu, a później z kierunku południowo-zachodniego.

Spodziewany jest wysoki stopień promieniowania UV, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 4:32, a zachód o 20:58. Dzień potrwa 16 godzin i 26 minut i będzie to najdłuższy dzień w roku. W tym dniu rozpoczyna się astronomiczna lato.

Księżyc zajdzie o 2:13, a ponownie pojawi się na niebie o 16:57. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 84 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.