Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Biskupca na 22 lipca 2021

W czwartek 22 lipca, w Biskupcu będzie słonecznie.

Będzie to kolejny bardzo ciepły dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 23 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 26 stopni. W nocy temperatura spadnie do 11 stopni.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno, co może negatywnie wpływać na samopoczucie. Szczególnie mogą odczuwać to osoby cierpiące na dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego.

Zachmurzenie będzie małe - 9%.

W czwartek nie przewiduje się żadnych opadów.

Przewidywany jest słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h.

Spodziewany jest wysoki stopień promieniowania UV, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: pamiętaj o ubraniach zakrywających wystawione na działanie słońca części ciała, nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych. Zastosuj również krem z filtrem.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 4:34, a zachód o 20:50. Dzień potrwa 16 godzin i 15 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 51 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 1:57, a ponownie wzejdzie on o 20:11. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc był w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.