Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Białej na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Białej będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do -4 stopni.

Reklama

Tego dnia zachmurzenie będzie duże. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W pierwszej części dnia spodziewany jest ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem, natomiast po południu pojawi się słaby deszcz.

Będzie wiał silny wiatr z zachodu z prędkością 31 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną trzynastą a czternastą i mogą osiągnąć nawet do 59 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:23, a zajdzie o 16:43. Dzień potrwa 9 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 19 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:55, a ponownie pojawi się na niebie o 12:59. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.