Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Białej na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Białej będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 3 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -6 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.

Reklama

W pierwszej części dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy przewiduje się stały niewielki deszcz, a przed południem i po południu spodziewany jest ciągły słaby deszcz ze śniegiem.

Przewidywany jest silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 33 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwunastą a trzynastą i mogą dochodzić aż do 83 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:42, a zajdzie o 16:17. Dzień potrwa 8 godzin i 35 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:51, a ponownie pojawi się na niebie o 15:24. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.