Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Bełżca na 12 sierpnia 2019

W poniedziałek 12 sierpnia, w Bełżcu będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.

Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 15 stopni Celsjusza. O siódmej rano nieznacznie wzrośnie do 17 stopni, jednak później będzie stale rosła. O godzinie osiemnastej wynosić będzie ona aż 31 stopni. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dwudziestej drugiej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 25 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.

Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.

Przed południem, po południu i wieczorem spodziewane są opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów pojawi się między między godziną dziesiątą a jedenastą.

Mogą pojawić się burze.

Przewiduje się łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 10 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1014 hektopaskali i będzie o 6 hPa niższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Spodziewany jest wysoki poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 6 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 5:09, a zachód o 19:52. Dzień potrwa 14 godzin i 42 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 43 minuty.

Księżyc zajdzie o 1:48, a ponownie pojawi się na niebie o 18:21. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.