Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Bełku na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Bełku spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 3 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -5 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Reklama

W pierwszej części dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy i rano spodziewany jest stały niewielki deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami, a przed południem i po południu pojawi się ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Przewiduje się silny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 35 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwunastą a piętnastą i mogą dochodzić nawet do 83 km/h.

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:36, a zachód o 16:14. Dzień potrwa 8 godzin i 37 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:45, a ponownie wzejdzie on o 15:21. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.