Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Barda na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Bardzie będzie padał deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 3 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 0 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

W nocy i przez większość dnia przewiduje się opady deszczu ze śniegiem. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną szesnastą a siedemnastą.

Przez większość dnia występował będzie zachodni łagodny wiatr o prędkości 16 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 17 km/h, a w porywach do 46 km/h. Łagodny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:27, a zajdzie o 16:46. Dzień potrwa 9 godzin i 19 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 20 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:00, a ponownie pojawi się na niebie o 13:02. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.