W piątek 10 września, w Baligrodzie będzie przejściowe zachmurzenie.
Czeka nas kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 10 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 23 stopnie spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 11 ºC.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 72%, będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.
Zachmurzenie umiarkowane nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
W Baligrodzie nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.
Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 7 km/h.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 4 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 5:59, a zajdzie o 18:54. Dzień potrwa 12 godzin i 54 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 20 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 9:57, a zachód o 20:36. Jego widoczność trzy dni po nowiu wyniesie 14%. Naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w sobotę.