W niedzielę 21 lutego, w Alwerni będzie częściowo słonecznie.
Będzie chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą -2 stopnie Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 2 stopnie wyższym. Najwyższa temperatura 9 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 1 ºC.
Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.
Niedziela będzie dniem bez opadów.
Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 5 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie natomiast porywy mogą osiągnać 5 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:41, a zachód o 17:10. Dzień potrwa 10 godzin i 29 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 25 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 2:38, a ponownie pojawi się na niebie o 10:51. Jego widoczność dwa dni po pierwszej kwadrze wyniesie 66%.